Ücretsiz Savaş Ve Barış Strateji Oyun Apk Indir 2022

2022.3.1

APK indir
4.1/5 Oylar: 91,353
Boyut
107M
Sürüm
2022.3.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com erepubliklabs warandpeace

Ücretsiz Savaş Ve Barış Strateji Oyun Apk Indir 2022

1861 yılına hoşgeldiniz! ABD iç savaşı zirvede ve birlikçilerimiz için bir komutana ihtiyacımız var… Bize katılacak ve bu fetihte bizi yönlendiren kahraman olacak mısınız?

Savaş ve Barış: İç Savaş RPG, bir tank, helikopter, radar veya uçakla savaşların kazanamadığı bir zamana sizi yönlendiriyor! Askerleriniz harp alanına gitmeli ve stratejiniz zafere karar verecek. Kampınızı oluşturun ve ordunuzu her türden askere haiz olacak halde özelleştirin: piyade, süvari veya ağır topçu. Klasik bir cephanelik kurun ve kahraman olun!

Bu savaş, dünya tarihli en destansı olanlardan bir tanesiydi ve şimdi cenk alanında gücünüzü göstererek kahraman olabilirsiniz. Kampınızı yapmaya başlamadan önce, alanı optimize etmek ve bu dünya savaşının efsanesi haline gelmek için haritanızı kullanın. Çocukların tarih kitaplarında okuyacakları komutan olacak mısınız?

Kaynaklar kıttır ve onları toplamak vakit alır, bundan dolayı savaşı kazanmak için onları iyi yönetin. Mükemmel ekibi yaratın, hedefinizi takip edin ve haritanızda gereksiz şeyler inşa etmekten sakınmayın. Altın larınızı kaynak tükenmeyecek halde optimize edin. Savaş alanında kimin yaşamasına veya ölmesine kabul eden sizsiniz, böylece kazanan çekimleri yapın!
Soğuk savaş gibi tarihi savaşı sever misin? Bu oyunda şunları yapabilirsiniz:

• 1861den silah ve topçu kullanın. İstilaya stratejik olarak liderlik eden kahraman olun!

• En realist RPG oyun larından biri ile ABD tarihindeki en destansı mücadelenin parçası ol. Ateş ve eylem adım atmak suretiyle!

• Haritanızı en iyi stratejiye haiz olacak biçimde özelleştirin.

• En iyi inşaatı kimin yaptığını görmek için bir arkadaşınızla söyleşi başlatın.

Savaş Ve Barış: Strateji Oyun Apk Full download

PvP savaşını kazanmak rahat olmayacak: 1861de olduğunuzu ve çağdaş silahlar yada keskin nişancılar olmadığını unutmayın! Tarihi silahlara sahip bir orduya komuta edin, bir Winchester veya eski bir silahı vurmaya çalışın ve misyonunuza ulaşmak için stratejinizi planlayın!

Birliğin tarafını seçebilir ve Abraham Lincoln veya Henry Hallecki tanıyabilir yahut Jefferson Davisin ayaklarına koymak için Konfederasyona katılabilirsin: Tarihin akışına sen karar ver! Konfederasyon karşıtı birlik mücadelesinde, hemen hemen hiç bir şey kararlaştırılmamış, taktikleriniz bu düelloun kararına karar verecek. Bu iç harpte Marshal kahramanlarından biri ol yahut onu deneyen ölü leri bul!

Eğer dünya cenk oyunları atıcılarından sıkıldıysanız, bu kurucuyu kontrol edin ve Amerikan İç Savaşının farklı bir bakış açısıyla simülasyonunu deneyimleyin. Tanklarla diğer RPG, MMO, MMORPG veya FPS ile vakit kaybetmeyin, burada askerlerinizi yöneteceksiniz ve iç savaşı kazanmak için bir taktik yaratabilirsiniz. Diğer oyunları bir kenara koyun ve birliklerinizi bir general olarak ele almaya başlayın. Askerler sizin emrinizde, stratejinizi tanımlayın! Ops elde edin! İhtiyacı olan kahraman olacak mısın?

Bu harp oyununda şunları öğreneceksiniz:

• Rakibinize karşı oynayan reel bir orduya komuta etmek için, farklı cenk meydanlarında düşmanları vuran kahramanlardaki askerleriniz olun.

• Ops için ekip oluşturmak ve kardeşliğin gereksinim duyduğu seçkin bir asker olmak. En iyi stratejiyi seçin!

• Amerika tarihi ve en önemli iç savaşın bir parçası olun.

Bu çatışmada çağdaş bir hava kuvvetleri, harp gemileri yada otomatik silahlar inşa edemezsiniz. Sert bir savaşçı ol ve rakibin elinde ölme, taburunun sınırını savunması gerekiyor! Nasıl elde edebileceğinizi görmek için kampınızı ve stratejinizi arkadaşlarınızla karşılaştırın, bir ihtimal de kaynaklarını ve birliklerini harp için daha iyi bir hale getiriyorlar. En iyi orduyu kim inşa epik edecek?

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları