Ücretsiz Sinemalar.com Vizyondaki Filmler ve Film Seansları Apk Indir 2022

Güncellendi
25 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com nokta sinemalar

Ücretsiz Sinemalar.com Vizyondaki Filmler ve Film Seansları Apk Indir 2022

Sinemalar.Com uygulamasını kullanarak:
‌• Vizyondaki filmler ile yakında vizyona girecek filmleri öğrenebilir, film fragmanlarını izleyebilir ve cihazınızın vaziyet bilgisi ile size en yakın beyazperde salonları ve film seansları hakkındaki anında bilgi alabilirsiniz.

‌• Sizin için derlediğimiz popüler filmleri ve en aktüel beyazperde haberlerini takip edebilir; ilginizi çeken filmleri ve haberleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

‌• Filmlere ilişkin afişleri, fotoğrafları, tür, süre, özet ve oyuncu ekibi bilgilerini görüntüleyebilir; sizin gibi öteki sinema severlerin film yorumlarına göz atabilirsiniz.

‌• Sinemalar.

Sinemalar.com Vizyondaki Filmler ve Film Seansları Apk Full download

‌• Beğendiğiniz filmlere benzer filmleri inceleyebilir ve tüm filmlere puan verip, yorum yapabilirsiniz.

‌• İlgilendiğiniz filmler için hatırlatma bildirimleri ayarlayabilir ve gönderilen tertipli bildirimler ile vizyona giren filmlerden, yeni film fragmanlarından ve sinema haberlerinden anında haberdar olup beyazperde dünyasındaki aktifliğinizi her zaman koruyabilirsiniz.

‌• Arama hususi durumunu kullanarak, Sinemalar.Com’un yüzbinlerce filmlik dev film, dizi ve oyuncu arşivine, fotoğraf galerilerine ve beyaz perde salonlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de bir beyazperde severseniz ve beyaz perdeye dair her şeyi yakından takip etmek istiyorsanız, şimdi Sinemalar.Com uygulamasını indirin ve bu dünyanın bir parçası olun!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları