Ücretsiz Soccer Star 22 World Football Apk Indir 2022

Güncellendi
24 Mar 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com generamobile soccerlegend

Ücretsiz Soccer Star 22 World Football Apk Indir 2022

Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesi

Ülkenizdeki milli takımla oynayabileceğiniz dünya futbol kupa oyunumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz, hayattaki en önemli futbol takımı şampiyonası.

Hiç bir dünya futbol turnuvası oynamak istediniz mi? Elbette, her adam ya da kız çocuğu dünya futbol turnuvasında ülkesini temsil etmenin ve dünya şampiyonu olabilmenin hayalleri değildi.

Biz, Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesi olarak, her zaman hayalini kurduğunuz, kendi ülkenizin ulusal futbol takımını seçebilmek ve büyük futbol yıldızlarının parladığı dünyanın en mühim turnuvasını oynayabilmenizi sağlıyoruz. Dünya futbolunun ebedi yıldızları oldu.

Ülkenizdeki Millî Futbol Takımını seçin, dünya müsabakasına katılın, yıldız olan bütün elemeleri kazanın
ulusal futbol takımınızdaki oyuncular, ülkenizin en büyük kahramanı olmakta ve fazladan zamanın son dakikasında sizden bir hedef ile ulusların turnuvasını kazanmaktadır.

Endişelenmeyin, bir dünya şampiyonluğunu kazanmanın zor bulunduğunu biliyoruz, ancak çok fazla gayret, pençe ve her şeyden ilkin zeka ve biraz şansla dünya şampiyonu olabilirsiniz.

Dünyadaki bütün büyük futbol takımlarına sahibiz, ABD Birleşik Devletleri, Fransa, İtalya, Brezilya, Almanya, İspanya, Arjantin, Hollanda, Portekiz şeklinde herhangi bir futbol takımını yada Çin benzer biçimde Asya futbolunun herhangi bir seçimini seçebilirsiniz. Japonya yada Hindistan. Tabii ki Mısır, Senegal, Nijerya, Fas yada Kamerun gibi Afrikadaki en iyi futbol takımlarına da birçok harika futbol takımının arasındayız.

Artık beklemeyin, ulusal futbol takımlarının en iyi ücretsiz futbol oyununu indirin, şimdiye kadar dünya şampiyonu olmak için tasarlanan en iyi futbol oyununu yarattık, futbol oyunumuzda size oldukça fazla eğlence lafı veriyoruz, fakat hepsinden önemlisi futbol tutkusu, hepimiz futbolu seven, futbolu seven, futbolu hayal eden bir futbol oyun tasarımcıları ekibiyiz ve futbolu düşünerek uyanıyoruz, bu yüzden Soccer Star 2022 Dünya Efsanesi yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

Soccer Star 22: World Football Apk Full download

Ücretsiz bir futbol oyununda şimdiye kadar açılan en iyi futbol stadyumları, dünya futbol turnuvası oyununu oynarken reel bir futbolcu gibi hissedeceksiniz

Futbolcularını, ulusal kahramanı istediğin gibi tanımla, en çok sevdiğin futbol ayakkabılarını seç ve kıyafetleri şeklinde, futbolcunun ulusal futbol takımlarının en iyi parasız futbol oyununda yarışacakları.

Skor hedefleri, birçok hedef, futbol dünya şampiyonası için hususi olarak tasarlanmış yeni hareket motorumuzdan keyif alıyor.

Bütün bunlardan sonra, size söyleyen Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesini şimdi indirmekten şüpheniz var mı? Tereddüt etmeyin, ancak İNDİR düğmesine basın ve dünya futbolundaki en önemli turnuvanın en iyi parasız futbol oyununun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

4 yıldan fazla bir süredir parasız futbol oyunları yaratıyoruz, futbol oyunları oluşturma mevzusunda uzmanız, şimdi Futbol Yıldızı 2022 Dünya Efsanesini indirin.

Bize ulaşın:

http://redvelgames.Com/
https://www.Facebook.Com/SoccerStarManager/
https://www.Youtube.Com/user/redvelgames/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları