Ücretsiz Süper Machino go dünya macera oyunu Apk Indir 2022

Güncellendi
28 Nis 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com adventure super machino go

Ücretsiz Süper Machino go dünya macera oyunu Apk Indir 2022

Super Machino go (Süper Machino koşusu), orman ve dünya serüven oyunu
Machino bros (Machino run) coşku verici bir klasik orman serüven oyunu olarak bahsedilir, bununla birlikte birçok zorluk ve güçlük da vardır. Bu süper oyunda Machino ile esrarengiz yeni diyarlara atlayacak ve maceraya atılacaksın.
Arka planda barışçıl bir köy, sonrasında kaplumbağa canavarı nerede tahrip edileceği. Tehlikelerden kaçınmak ve köyü korumak için canavarı yok etmek için Machinoyu zamanında zıplayarak kontrol etmeniz gerekecek.

Bu orman oyununda, Machino güzel gülünç haritalarda atlayacak ama hem de tehlikeli canavarlarla karşı karşıya gelecek: mobil zehirli mantarlar, kanatlı kaplumbağa, top kaplumbağası, omurga kaplumbağası yada yamyam çiçekleri ve ormanlık arazide engellerle dolu öteki birçok düşman. Machino macerasına destek olmak, fena kaplumbağa canavarını püskürtmek ve köy için huzuru bulma görevini tamamlamak için atlama düğmelerini ustaca kullandığınızı göstermelisiniz.
* Özellik:
– Güzel arayüzlü süper oyun, pürüzsüz ve canlı.
Müzik ve ses efektleri.
– Macera oyunu her yaş için uygundur.
– Orman oyunu, oyuncuların coşku verici ve zorlu hissetmeleri için her ölçüde bir vakit sınırı olan 20 bölge ve 100 düzen içerir.

Süper Machino go: dünya macera oyunu Apk Full download

– Çeşitli orman oyun haritalarına haiz serüven oyunu: kar, gece, çimen tepesi, ateş, çöl, orman, perili ev, cennet.
– Kötü kaplumbağa düşmanlar ve canavarlar cezalandırmanızı bekliyor.
– Canavarı vurarak öldür yada kafasına atla.
– 4 düğmeyle oynamak rahat: zıpla, girdapla zıpla, ateş et ve süratli koş
– Oyuncu avantajları sıralaması: günlük görevlere karşılık gelen altın, kristal ve armağan sistemi.
Bugün birçok süper oyun türünün ortaya çıkması ve gelişmesi arasında, Machino bros (Machino koşusu) hala oyuncular için birçok harika tecrübe ve unutulmaz klasik bir serüven orman oyunudur. Çünkü oyunculara ancak rahatlamak ve yorgunluğu atmakla kalmayıp, aynı zamanda efsanevi prensesi kurtarmak için canavarı yok etme serüven oyunu ile çocukluğun mükemmel duygularını da veren şey.

Orman oyunu serüven yolculuğuyla yürekli Machinoya dönüşebilmek ve sevgili köy için barışı yeniden kazanmak için kötü kaplumbağa canavarını yok edebilmek için bu süper oyunu hemen şimdi telefonunuza indirin.
Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşarak serüven oyunu oynayın ve Machino (Machino koşusu) ile beraber zıplayın. Bu süper oyunu bir sonraki sürümde daha iyi iyileştirmek ve geliştirmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları