Ücretsiz Tower Defense PvP Tower Royale Apk Indir 2022

Güncellendi
31 Eki 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp kr lightweight randomtower

Ücretsiz Tower Defense PvP Tower Royale Apk Indir 2022

Güçlü kule destenizi inşa edin, düşmanların hücumunu alt edin ve en oldukça kupayı kazanın!

■ Çeşitli Kulelerle Tanışın
Tower Royalede 50 çeşit kule ile karşılaşabilirsiniz. Her birinin özel bir kabiliyeti ve gücü vardır. Archer, Random ve Legend Tower benzer biçimde bir kuleniz var. Her birine yakından bakın, kazanmak için stratejinizi oluşturun ve kule havuzunuzdan en iyi desteyi oluşturun. Ayrıca birden fazla deste hazırlayabilirsiniz. Birini diğer kullanıcılarla çatıştığınız PvP savaşı için, ötekini ise düşman saldırısını durdurmanız ve kalenizi savunmanız ihtiyaç duyulan kule savunması için yapın. Yine de, Battle yada Royale Modunda zar atıyormuş şeklinde rastgele kuleleri çağırdığınızdan inanın.

■ Savaş Modu
Tower Royalein Savaş Modu, kule savunmasının nihai çatışmasını deneyimleyebileceğiniz bir PvP modudur. Rastgele kuleler toplayın ve kalenizi düşmanların hücumundan koruyun. Onları yok edin ve ruhların daha çok kule toplamasını sağlayın. Sonra onları yükseltmek için kuleleri birleştirin. Bir zar şeklinde, her kulede noktalar vardır ve aynı noktalara sahip kuleleri birleştirebilirsiniz. Öldürülen düşmanlar rakibin tarafında tekrar görünecek, bu yüzden kulenizi daha güçlü hale getirmek için hızlı olun ve kaleyi çökertmek için düşmanları rakibinizden daha süratli vurun. Ayrıca, patron baskınının farkında olun. Kulelerinizi önceden yükseltin ve patronu yenmek için kalenin kabiliyetini kullanın. Yoğun harpte bol bir armağan sizi bekliyor! Kupalar kazanın ve düzen atlayın! Altın ve kıymetli taşlar toplayın ve ender ve efsanevi kulelere sahip olun.

■ Royale Modu
Royale Modunun iki modu vardır: İşbirliği Modu ve Ayna Modu.

・İşbirliği Modu, işbirlikli bir kule müdafaa oyunu deneyimlemenizi sağlar. Arkadaşınızla, bir klan üyesiyle veya rastgele bir maçla ekip kurabilir ve birlikte royale yolunu ve kaleyi düşman dalgalarının acelesinden korursunuz.

Tower Defense PvP:Tower Royale Apk Full indir

Ancak çabuk devam ettikçe düşmanlar da güçleniyor. Kule savunması zorlaşacak, ancak ortağınızla beraber kalın, daha çok dalgayı durdurun ve TDnin zirvesinde olduğunuzu iddia edin!

・Ayna Modu, nihai rastgele PvP modudur. Aynı fakat size ve rakibinize rastgele bir deste ve kale veriliyor. Sahip bulunmadığınız kulelerle oynuyorsunuz ve rastgele verilenlerle ne kadar iyi oynayabileceğinize meydan okuyorsunuz. Zar atmak şeklinde gelebilir, sadece aslen bu PvP maçını kazanabilmeniz için elinizdeki rastgele deste ile spontane bir strateji planlamak bilgeliğinizi alır. TDnin destansı rastgele çatışmasını yaşayın!

■ Savaş Arenası
Tower Royale, diğer kullanıcılarla rekabet etmenize ve sıralamanın zirvesine çıkmanın heyecanını hissetmenize olanak tanır. PvP modunda rakiplerinizle çatışın, onları ezin ve kupalar kazanın. Veya başkalarıyla işbirliği yapın, düşmanın hücumunu engelleyin, patronla çatışın ve arzu ettiğiniz kadar puan kazanın. Ardından Battle Arenada kupa puanlarınızı gösterin ve arkadaşlarınıza günlük ve aylık listesinde ne kadar ilerlediğinizi açıklayın.

■ Günlük Pazar ve Görev
Piyasadaki günlük tekliflerle tanışın ve günlük rolü tamamlayarak ödüller kazanın. Düzenli tahsil bir insanı daha güçlü hale getirdiğinden, kule savunmasına günlük katılım, Tower Royaledeki TD deneyiminizi genişleten öğelerle sizi ödüllendirecektir. Günlük görevi tamamlayın ve yeni bir kule savunması çatışmasına hazırlanmak için pazardan öğeler alın.

■ Klanınızı Oluşturun
Bir klan kurmak için arkadaşlarınızı ve ortaklarınızı toplayın. TD arkadaşları, başarıya ulaşmış kule savunması için size yeni stratejiler için fikirler verebilir. Ayrıca klan üyelerinize karşı çatışabilir ve gerçek zamanlı bir savaş için pratik yapabilirsiniz. Sadece bir klana katılabilir ve Tower Royalein deneyimli TD kullanıcılarından bilgi alabilirsiniz.

Bağımlılık yapan bir kule müdafaa oyunu mu aramıştınız? Tower Royale sizin için burada! Gerçek zamanlı PvP oynayın ve TD destenizle rakiplere karşı yarışın. Royale Modeu oynayın ve kolay zar atma veya asker çatışmasından bulamayacağınız eğlenceyi yaşayın.

Şimdi TDnin güçlü dünyasına girme ve gerçek zamanlı PvP savaşlarına katılma tarihi! Tüm TD severlere iyi şanslar dilerim!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları