Ücretsiz Tv Turu Apk Indir 2022

Güncellendi
23 Nis 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com tvturu app

Ücretsiz Tv Turu Apk Indir 2022

TV Turu, milli, yerel ve dünya televizyonları uygulaması.

TV Turu bir fazlaca milli, yerel ve dünya tv yayınlarını içinde barındıran, kullanması ve işlevselliğiyle öne çıkan yeni nesil bir uygulamadır.

Sistemimizde bulunan binlerce televizyon kanalı içerisinden arama yapabilir, dilerseniz bu kanalları favorilerinize ilave ederek sonraki kullanımlarınız için hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca milli, mahalli ve dünya kanalları olarak sınıflandırdığımız ekranlarda gezinebilir, listelerdeki radyoları kategorilerine gore azaltabilir ve modunuza en müsait televizyon kanalını bulabilirsiniz.

Televizyon kanallarının sağladığı gösterim akışlarını uygulamamızdan takip edip, hatırlatıcıya ekleyebilirsiniz.

Tüm bu özelliklerle televizyon kanallarını cebinizde taşıyacağınız quot;TV Turuquot; uygulamamızı ücretsiz bir şekilde mağazadan indirebilirsiniz.

Tv Turu Apk Ücretsiz İndir

Otomatik yenilemeyi kapatmak ve abonelik ayarlarınızı yönetmek için iTunes Hesap ayarlarına gidebilirsiniz. Ücretlendirme ve aboneliğinizi, satın alım işleminiz onaylandığında iTunes hesabınızda görebileceksiniz.

NOT: Abonelik fiyatlarını güncellemek TV Turu’nun iradesindedir ve fiyatlandırmaların takibini yapmak kullananların sorumluluğundadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarını okuyun.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları