Ücretsiz Twitter Apk Indir 2022

4.1/5 Oylar: 19,498,037

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com twitter android

Ücretsiz Twitter Apk Indir 2022

Sözünüzü açıklayın! Twitter sizin sosyal medya haber uygulamanız ve dünyada olup biteni öğreneceğiniz kaynağınız. Dünyadaki son dakika haberlerinden Türkiye haberlerine, hava durumu ve eğlenceden futbol süper ligi ve basketbola, ekonomi ve siyasetten viral haline gelmiş eğlenceli hikayelere kadar her şey, gerçekleşir gerçekleşmez önce Twitter gündemine düşüyor. Arkadaşlarınızı bulun yada nüfuzlu insanları takip edin: Her ses tüm dünyada yankı bulabilir!

Twitter, fikirlerinizi anlatabileceğiniz bir sosyal ağdır. Bu fikirleri takipçilerinizle paylaşabilir ve fenomenleri, siyasetçileri, ünlüleri ve mühim kişileri takip edebilirsiniz.

Twitter Spaces’ı tanıyın: Spaces, Twitter üzerinden canlı sesli görüşmeler yapmanın yeni yoludur. Kullanıcıların canlı tartışmalar düzenleyebildiği ve herkesin bağlanabildiği bir sesli sohbetli sosyal medya platformu gibi düşünebilirsiniz. Canlı alanınız sizi bekliyor.

Özel sohbet edin yada gözünüzü yükseklere dikip sizi takip eden hep beraberce bir grup konuşması başlatın. Arkadaşlarınızın ve öteki Twitter takipçilerinin sosyal medya gönderilerine yorum bırakın. Sevdiğiniz Türk ve dünya ünlüleriyle ilginizi çekecek yüzlerce Twitter kullanıcısını takip edin ve içeriklerini tek bakışta okuyun. Sosyal ağınızı trend öyküler, şakalar, GIFler, fotoğraflar ve videolarla ilgi çekici hale getirin. Sevdiğiniz ünlülerle ilgili en son haberleri, moda trendlerini ve dedikoduları paylaşın. Hangi Tweetlerinizin beğenildiğini veya Yeniden Retweetlendiğini keşfedin.

Twitter Apk Ücretsiz İndir

Bir sosyal ağ oluşturmak asla daha rahat olmamıştı! Günümüzün televizyondaki, filmlerdeki, siyasetteki ve sporcu ünlüleri, Twitter üstünden hayranlarıyla kişisel bir bağ kurabiliyor. İşte bu nedenle Twitter dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri halini aldı.

İlgi Çekici Bir Profil Oluşturun

Profilinizi özelleştirin ve fotoğraf, açıklama, konum ve özgeçmiş bilgileri ilave edin
•Sık sık Tweet atın ve gönderi saatlerinize dikkat edin
•Görsel içerik yayınlayın
•Tweetlerinizde hashtag kullanın
•Twitter dışındaki kullanıcıları da profilinize çekin

Gündemde Neler Olduğunu Öğrenin

Gündemdeki hashtagleri ve son olarak haber başlıklarını keşfedin. İster amatör spor dalları, basketbol yada futbol canlı skorlarıyla, talep eder popüler kültür ve eğlence veya politikayla ilgilenin, Twitter temel haber kaynağınız.

Geniş kitlelerle doğrudan mobil cihazınızdan buluşmak için konuşmaya katılın veya canlı videoları izleyin. Canlı Yayın yapın, kendi canlı gösterim etkinliklerinizi düzenleyin, toplumsal medya videolarını paylaşın veya arkanıza yaslanıp dünya genelinde olan biteni izleyin.

Gizlilik Politikası: https://twitter.Com/en/privacy

Hüküm ve Koşullar: https://twitter.Com/en/tos

Kullanıcıların kaydolmadan ilkin uygulamayı açtıklarında karşılaştıkları cihaz tanımlama bilgilerini bazı reklam iş ortakları ile paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya göz at: https://help.Twitter.Com/tr/safety-and-security/data-through-partnerships

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları