Ücretsiz Uplive- Canlı Yayın İzle Apk Indir 2022

8.1.0

APK indir
3.9/5 Oylar: 193,519
Boyut
185M
Sürüm
8.1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com asiainno uplive

Ücretsiz Uplive- Canlı Yayın İzle Apk Indir 2022

Uplive – Canlı Sanal Yayın Platformu
Kendi sanal kanallarını başlat, oyunlar oyna ve yeni dostlar edin
Uplive’da her türden yayıncı bulabilirsin. Dansçılara, şarkıcılara göz at, onlara katılıp söyleşi et veya hayatta yaşanmış olan ilginç olayları paylaş.
Her şey Uplive’da. İster iletişim kur, hediyeler ver, talep eder görüntülü yada sesli etkileşim kur. Kişisel bir sanal canlı gösterim yaparak kendi kabiliyetlerini de sergileyebilirsin.

Kendi sanal canlı yayınların için neden Uplive’ı seçmelisin?
Bugünlerde herkes yayın yapıyor. Neden sen de bu dünyaya katılmayasın? Uplive’a katıl, bu eğlenceye ortak ol. Karaoke, görüntülü ve sesli sohbetler, dans, doğruluk mu cesaret mi, masa üstü oyunları ve diğer özellikleri kaçırma. Haydi, hemen katıl!
Uplive’da arkadaşlarınla kolayca ortaklık yapabilirsin. Kendi hayran toplama yöntemini bul ve yayınında başarıya ulaş. Kendi eşi olmayan sanal canlı kanallarını oluşturmak için ihtiyacın olan tüm araçlar elinin altında.
Yeni insanoğlu ve yayıncılar ile müşerref olmak ister misin? Uplive’ı yükle ve dünyanın dört bir yanından insanlarla arkadaş ol. Pek oldukça Uplive kullanıcısı etkileşimli sohbetimizde uzun süreden beri fazlaca eğleniyor.

Uplive’da yayıncılar ne tür yayınlar yapıyorlar?
Uplive olarak, her türden gösterim kategorisine destek oluyoruz. Günlük lise hayatını yaşayan öğrenciler, popüler şarkıları söyleyen ve dansları icra eden yayıncılar, örneksiz kıyafetler giyen cosplay’ciler ve hatta masa üzeri oyun yarışmaları bulunuyor. İçindeki yayıncıyı ortaya menfaat, ödüller kazanma şansı da yakalayacaksın.

Ne tür yayıncılarla karşılaşabilirsin?
Seninle iletişime geçmeyi bekleyen sayısız örneksiz yayıncı bulunuyor. En iyi yayıncılarımıza, güzellik ve kozmetik reklamcıları ve güzel dansçılar. Bu kişiler, kendi beceri ve yeteneklerinden oluşan örneksiz markalarını sergiliyorlar.

Uplive- Canlı Yayın İzle Apk Full

Ana İşlevler:
[Sanal Canlı Yayın]
Kendi tamamen özelleştirilebilir avatarını kolayca oluşturabilirsin. Çeşitli kostümlerden ve arka plan görüntülerinden istediğini seç. Canlı gösterim yaparken kendi özelleştirilmiş avatarını kullanabilirsin. Gülebilirsin, somurtabilirsin yada dil çıkarabilirsin… Avatarın aynı yüz ifadelerini yapar. Ayrıca avatarını, canlı yayınların sırasında fazlaca muhtelif etkileşim hareketleri yapması için ayarlayabilirsin.

[7/24 Yayın]
Müzik, eğlence, sanat, dans, söyleşi ve müzikle uğraşmak. Uplive’da hepsi var.
Canlı yayınlar ve sohbetler bütün gece açık
Günün her saati eğlenmeni sağlayacak her türden yetenekli yayıncı

[Tüm Dünyadan İnsanlarla Bağlantı Kur]
Dünyanın dört bir yanından hayranlar ve yayıncılar ile sohbet et. Saat farkını unut gitsin, uygulamadaki dünyaya adımını at ve 7/24 seni bekleyen bağlantıları gör.

[Kalabalık Sesli ve Görüntülü Sohbet]
Çok oyunculu oyun odalarında 9 katılımcı aynı anda konuşabilir! Basit sohbetlerle kendini kısıtlamak yerine binbir türlü deli oyunu dostlarınla oyna!

[Sesli Sohbetler]
Sesli mesajlar göndererek yayıncılar ve kullanıcılarla sohbet et, istediğin konu hakkında muhabbet et, hatta oyunlar oyna. Gel ve Uplive’a derhal katıl!

[Yayıncı Mücadeleleri]
Yayıncıların birbirleriyle yarışıp daha fazla puan toplamaya çalıştıkları yayıncı mücadelelerine göz at. Sen de yarış veya yarışmayı kazanmasını istediğin favori yayıncılarına yardımcı ol.

[Yakındaki Arkadaşlarla Tanış]
Kendi yayınlarını ve kısa videolarını paylaş, yeni arkadaşlar edin ve ilginç insanlarla bağlantı kur!

Uplive üst seviye bir canlı gösterim ve video platformudur.

Yenilikleri öğrenmek ister misin? BİZİ TAKİP ET!
Web sitesi: https://up.Live

Kendimizi devamlı olarak geliştiriyoruz, geri bildirimlerin ve soruların için lütfen Resmi Destek Birimi ile iletişime geç!
İşbirliği yapmak ister misin? Bize e-posta gönder: marketingall@asiainnovations.Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları