Ücretsiz VSCO Foto Video Düzenleyici Apk Indir 2022

266

APK indir
3.8/5 Oylar: 1,273,710
Boyut
84M
Sürüm
266
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com vsco cam

Ücretsiz VSCO Foto Video Düzenleyici Apk Indir 2022

VSCO, ifadenin önem taşıdığı bir yerdir. Biz yaratıcı resim ve video tertip araçları, esin ve kendiniz olabileceğiniz bir yer sunuyoruz.

Eserlerinizin VSCO seçkilerinde yer alma şansını elde etmek için fotoğraflarınızı ve videolarınızı #VSCO etiketiyle paylaşın.

ÜCRETSİZ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİSİ
10 parasız VSCO önayarıyla fotoğrafçılığınızı bir üst seviyeye çıkarın. RAW fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve düzenleyin. Fotoğraflarınızın daha dikkat cazibeli olması için Kontrast ve Doygunluk benzer biçimde düzen araçlarını kullanın veya Gren ve Soluklaştırma ile analog film efektleri elde etmek için doku ekleyin. Kırpma ve Eğme ile resim perspektiflerini değiştirin yada yeni bir şeyler deneyin. Favori düzenlemelerinizi Tarifler ile kaydedin veya tekrar uygulayın.

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF DÜZENLEME ARAÇLARI
200 önayar içeren VSCO’nun önayar kitaplığının tamamına erişmek için VSCO Üyeliği’ne katılın. Film X ile Kodak, Fuji, Agfa vs. şeklinde eski film görünümlerini yine oluşturun. HSL ve Ayrık Ton gibi gelişmiş fotoğraf tertip araçlarını kullanın. Kenarlıklar’ı kullanarak görsellerinizi renkli bir biçimde çerçeveletin.

VİDEO DÜZENLEYİCİSİ
Mobil cihazınızdaki videolarınızı resim düzenleyicimizdeki aynı premium VSCO önayarları ve gelişmiş düzen araçları ile dönüştürün.

VSCO: Foto

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları