UniMote – Evrensel Akıllı ve IR TV Kumandası hileli Apk 2022

1.4.1

APK indir
3.9/5 Oylar: 40,891
Boyut
13M
Sürüm
1.4.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp sensustech universal tv remote control

UniMote – Evrensel Akıllı ve IR TV Kumandası hileli Apk 2022

TVnizin daha fazla verim almak ister misiniz? Bu mevzuda size yardımcı olabilmek için buradayız – aslında tam da yüzden bütün TVler ile ahenkli UniMote – Evrensel Uzaktan Kumanda uygulamasını yarattık. Uygulamamız size TVnizi kontrol etmeniz mevzusunda destek olacaktır. Android cihazınız Akıllı TV, Samsung, LG, Android TV, Roku, Fire TV, Sony vb. Için uzaktan kumanda işlevi görecek. Hem Akıllı TVleri (Wi-Fi kullanarak) aynı zamanda Akıllı Olmayan TVleri (IR Blaster kullanarak) kontrol edebilirsiniz.

Peki normal bir TV uzaktan kumandanız varsa neden UniMote kurulumu ile uğraşmak isteyesiniz ki? Güzel sual!

· Her şeyden ilkin, akıllı telefonunuz her zaman yanınızda olduğundan TV için uzaktan kumanda aramanıza artık gerek yok. TV Uzaktan Kumandanız artık hiç bir zaman kaybolmayacak.
· İkinci olarak, düzgüsel kumanda ile aynı fonksiyonlara ve hatta daha fazlasına sahiptir – Ekran Yansıtma, Akıllı Paylaşım, Ekran Yayını vb şeklinde. Bunların tüm bunlar UniMote ile gelmekte.

Nasıl oluyor? Öyleyse niçin beraber göz atmıyoruz? Daha rahattır zira dürüst olmak gerekirse, zeki telefonunuzu eski TV uzaktan kumandanızdan daha iyi kullanırsınız. Şimdi bu aşamada yanıldığımı söyleyebilirsiniz ve muhtemele parlak zeka cihazınızdan oldukca uzaktan kumandanızla vakit geçiriyorsunuz. Ve ihtiyaçlarınıza bakılırsa özelleştirip ayarlayabileceğinizi de söylemeliyim.

Örneğin, tüm markalar için temel bir uzaktan yansıtma ekranıyla başlayın! Hisense, TCL, Roku TV ve listede olmayan niceleri. Ayrıca en sevdiğiniz videoları TVde yayınlayabilir ve daha büyük ekranda seyredebilirsiniz.

Telefonunuzu Evrensel TV Uzaktan Kumandası olarak kullanarak tabiat anaya bir nebze de olsa destek olursunuz, çünkü tekrar pil satın almanıza gerek kalmaz.

UniMote – Evrensel Akıllı ve IR TV Kumandası Apk Full indir

Amazon Fire Stick yada Samsung, Roku Stick, Xiaomi veya Panasonic – tüm TVler ile uyumludur artık Uzaktan Kumandanız için farketmez.

Daha oldukca fonksiyon:
· WiFi kullanarak Smart TVnizi ve hatta IR Blaster kullanarak Smart olmayan TVnizi kontrol edin.
· Samsung, LG, Android TV, TCL, Roku, Hisense, Vizio, Insignia ve daha birçok TV markası ile uyumludur.
· TVnizle daha kolay etkileşim için Ekran Yansıtma
· Pil kullanmayarak doğa anaya biraz yardım
· Arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz video ve fotoğrafları ekrana yansıtabilirsiniz veya bir ihtimal de ancak daha büyük ekranda görmek istiyorsunuzdur.
· IR TVlerde, uygulamanın uzaktan kumanda olarak çalışabilmesi için Android cihazınızda dahili bir Kızılötesi (IR) özelliği olmalıdır.

UniMoteu kurun ve hayatınızı bir adım daha kolaylaştırın. Akıllı telefonunuzu tüm TVler için bir uzaktan kumandaya dönüştürün. Kullanıcı dostu arayüz Aslında eski uzaktan kumandanız şeklinde fakat daha kompakt olanı Daha fazla fonksiyona sahip. Kendi keyfinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Her zaman yanınızdadır onu aramanıza gerek yoktur. Teknolojik gelişmeyi kabul edin ve UniMote ile rahatlığın keyfinize varın.

Dikkat:
• Geleneksel IR TV cihazları için dahili IR blasterlı Android aygıt gereklidir.
• Smart TV cihazlarına bağlanabilmek için hem Smart TV hem de Android aygıt aynı ağa bağlı olmalıdır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları