Valiant Warrior Aksiyon RPG Yeni Apk 2022

1.15

Boyut
66M
Sürüm
1.15
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com RAWorks Warrior

Valiant Warrior Aksiyon RPG Yeni Apk 2022

Valiant Warriorda yürekli bir şövalye olarak RPG aksiyon serüven oyununa katılın.

Bu bir platform oyunu – hatta bir bağımsız oyun – oynamak için can atıyorsunuz! Bu aksiyon oyunu, sıfırdan kahramana gideceğiniz, öfkeye neden olacağınız ve patron dövüşlerini kazanacağınız sihir ve kararlı savaşçıların dünyasıdır.

Bu oyunda, sihirli bir maceraya atılan yürekli bir savaşçı, bir şövalyesiniz. Kahramanınızı daha da zorlaştıracak kahraman oyunlarının bütün cazibesini yaşayacaksınız. Erkeklere yönelik oyunlardan ancak bir tanesinden daha fazlasıdır – temelde RPG, platform oyunu ve aksiyon oyunu öğeleri içeren, seviye atlama oyunları içeren harika bir oyundur; burada sadece bir öykü üzerinden oynamak zorunda kalmazsınız, hem de Karakterinizi oyunun nihai kahramanı yapacak efsun, dövüş becerileri ve diğer özelliklerin kilidini açmak için karakter. Ve WiFi olmadan oynayabileceğiniz bir oyun.

Harika bir oyun olan Valiant savaşçı, bağımsız oyunların ve RPG serüven oyunlarının özünü içeren bir platform oyunudur. Karakterinizi yükseltirken, birçok patron dövüşüne sahip oluyorsunuz ve krallık süresince öfkeye neden oluyorsunuz. Kahramanını istediğin şeklinde donat, düzinelerce karakter özelleştirme seçeneği mevcut.

Valiant Warrior: Aksiyon RPG Apk Full

Efsanevi kahraman oyunlarında olduğu şeklinde güzel prensesi kurtarma görevinde bir adamsın. Ayrıca, bu çevrimdışı bir RPGdir, doğrusu bu platform 2d oyununu çevrimdışı bile oynayabilirsiniz!

MACERA BEKLİYOR

RPG oyun oturumunuza adım atmak için, savaşçınızın yolculuğuna başlamadan ilkin kahramanınızı yaratmanız gerekecek. Şövalye oyunları çok fazla aksiyon yaşamayı öneriyor ve bu RPG, onu erkekler için oyun tanımının ötesine geçen bir kahraman oyunu yapmak için ehil. Şövalyeniz hazır olduğunda, oyununuza başlayabilir, seviyeleri geçebilir, Valiant taşları ve madeni paralar toplayabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz – ve sıcak lavlara düşmediğinizden emin olun! Tek oyunculu bir RPG bulunmasına karşın, mükemmel bir hikayenin, karakter gelişiminin ve oyununuzu eğlenceli ve unutulmaz kılacak tonlarca sihrin tadını çıkaracaksınız.

ÜSTÜN RPG ÖZELLİKLERİ

Valiant Warrior, stres olmadan oynamaya başlamanızı elde eden tek oyunculu bir oyundur. Tüm en iyi RPG serüven oyunlarında olduğu benzer biçimde, oyun deneyiminizi olağanüstü kılan kahramanca aksiyon ve maceranın tadını çıkaracaksınız.

* Yükseltme oyun avantajlarıyla platform deneyimi sunan bağımsız bir oyundur;
* Şövalyenizi güçlendiren miğfer ve zırh dahil karakter yükseltmeleri;
* Aksiyon RPG mekaniği ile 2d oyun grafikleri;
* Tek oyunculu mod ve tam öykü daldırma;
* Kötü güçleri yenmeniz ve prensesi kurtarmanız ihtiyaç duyulan eğlenceli bir öykü;
* Oyunu WiFi olmadan oynamanıza müsaade eden çevrimdışı RPG modu;
* Dikkatiniz dağılmadan iyi bir oyun oynamanıza izin verecek reklam yok.

Valiant Warrior, oynamanız gerektiğini bilmediğiniz mükemmel bir çevrimdışı RPG oyunudur. Oyunu bugün oynayın, zira macera sizi bekliyor!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları