Vendetta Online (3D Space MMO) hileli Apk 2022

Güncellendi
28 Eki 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com guildsoftware vendetta

Vendetta Online (3D Space MMO) hileli Apk 2022

(SADECE İNGİLİZCE)

Vendetta Online, uzayda geçen parasız, grafik olarak yoğun ve platformlar arası bir MMORPGdir. Oyuncular, dev gibi ve ısrarcı bir çevrimiçi galakside uzay gemisi pilotlarının rolünü üstlenirler. İstasyonlar arasında tecim yapın ve bir imparatorluk inşa edin ya da kanunsuz uzay bölgelerinde rotaları izlemeye cesaret eden korsan tüccarlar. Diğer oyuncularla savaşın veya esrarengiz Hiveı geri püskürtmek için arkadaşlarınızla işbirliği yapın. Cevher ve mineralleri çıkarın, kaynakları toplayın ve sıra dışı eşyalar üretin. Ulusunuzun ordusuna katılın ve dev gibi çevrimiçi savaşlara katılın (fragmana bakın). Büyük savaşların ve reel zamanlı PvPnin yoğunluğundan galaksinin daha azca tehlikeli bölgelerinde sessiz ticaret ve madenciliğin düşük anahtarlı eğlencesine kadar fazlaca çeşitli oyun stilleri mevcuttur. Size yada mevcut ruh halinize uyan oyun tarzını oynayın. Nispeten rahat ve kısa vadeli hedeflerin mevcudiyeti, oynamak için oldukça az zaman olduğunda eğlenceye izin verir.

Vendetta Online, seviye sınırı olmadan Androidde oynaması ücretsizdir. Aylık yalnızca 1 $ lık isteğe bağlı düşük abonelik maliyeti, büyük Sermaye Gemisi inşasına erişim sağlar. Android sürümü birkaç yararlı özellik içerir:

– Tek Oyunculu mod: Öğreticiyi tamamladıktan sonrasında, tek oyunculu bir sandbox sektörü kullanılabilir hale gelir ve uçuş tekniğinizi mükemmelleştirmenize ve çevrimdışıyken mini oyunların keyfini çıkarmanıza olanak tanır.
– Oyun denetleyicileri, TV Modu: oynamak için en sevdiğiniz oyun kumandasını kullanın, Moga, Nyko, PS3, Xbox, Logitech ve ötekiler. Oyun kumandası odaklı quot;TV Moduquot;, mikro konsol ve AndroidTV gibi set üzeri kutu cihazlarda etkinleştirilir.
– Klavye ve Fare desteği (Androidde FPS seçimi sıçan soruşturma ile).

Ek olarak, aşağıdakilere dikkat edin:

– Ücretsiz indirme, hiçbir şart yok .. Oyunun sizin için olup olmadığını öğrenin.
– Mobil ve PC arasında sorunsuz geçiş yapın! Oyunu evdeyken Mac, Windows veya Linux makinenizde oynayın. Tüm platformlar için tek kainat.

Vendetta Online (3D Space MMO) Apk download

X uyumlu GPUlu (ES 3.X GPUlu çağdaş bir oldukca çekirdekli cihaz önerilir), Android 5 veya daha üstünü çalıştıran çift çekirdekli 1Ghz ARMv7 cihaz.
– 600MB boş SD alanı önerilir. Oyun ortalama 500MB kullanabilir, ancak kendisini yamaladığından ek boş alan önerilir.
– 1GB aygıt RAM belleği. Bu grafiksel olarak yoğun bir oyundur! Daha azı zorla kapatmalar yaşayabilir ve riski size aittir.
– Wifi üstünden yüklemenizi öneririz (büyük indirme için), sadece oyunu oynamak nispeten azca bant genişliği kullanmalıdır ve bir çok 3G ağında iyi çalışır. Kendi bant genişliği kullanımınızı izlemekten siz sorumlusunuz.
– Bir sorun yaşarsanız, sizden daha çok bilgi alabilmemiz için lütfen forumlarımıza yazın. Sorunları mümkün olan en kısa müddette düzeltiriz, ancak sadece * her * telefona haiz değiliz.

Uyarılar ve Ek Bilgiler:

– Bu oyunun donanım yoğunluğu, genellikle öteki uygulamalarda gizli saklı kalan aygıt sürücüsü problemlerini ortaya çıkarır. Cihazınız çökerse ve tekrar başlarsa, bu bir şoför hatasıdır! Oyun değil!
– Bu büyük ve karmaşa bir oyun, reel bir PC tarzı MMO. Quot;Mobilquot; bir oyun deneyimi beklemeyin. Eğitimleri okumak için birazcık zaman ayırırsanız, oyunda çok daha süratli başarı göstermiş olmuş olursunuz.
– Tablet ve telefonun uçuş arayüzlerinin öğrenilmesi biraz zaman alabilir, sadece birtakım deneyimlerle etkilidirler. Kullanıcı geri bildirimi aldıkça uçuş kullanıcı arayüzü sürekli olarak geliştirilecektir. Klavye oyunu da fazlaca etken olabilir.
– Genellikle haftalık olarak gösterilen yamalarla devamlı gelişen bir oyunuz. Kullanıcılarımız, internet sitemizin Öneriler ve Android forumlarında gönderi yayınlayarak oyun geliştirme sürecine destek olmaya teşvik edilmektedir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları