Video Downloader – Story Saver ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
4 Ara 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp instasaver videodownloader photodownloader repost

Video Downloader – Story Saver ücretsiz Apk indir 2022

Instant Story amp; Video Downloader, videoları indirmek ve kaydetmek için en süratli ve en rahat video indiricisidir. Video koruyucu, sürekli olarak video, Fotoğraf, Hikaye indirme arayışında olan insanlar için en iyi video indirme uygulamasıdır. Herhangi bir profile tek tıklamayla herhangi bir Videoyu indirin ve paylaşın. Hızlı video indirici, videoları ve hikayeleri HD kalitesinde cep telefonunuza indirmenize yardımcı olacak parasız ve çevrimiçi bir hikaye koruyucudur. Hikayeleri, resimleri, gönderileri ve canlı videoları kolayca indirebilirsiniz. Videoyu paylaşın ve Hashtaglerle tekrar yayınlayın. Sosyal tatbik kaydırılırken diğerleriyle resim ve video paylaşmak isterken Bu, bir video indiricinin size yardım etmeye geldiği zamandır. Artık indirici aramanıza gerek yok, Google Play Storea gidin ve bu Instant Story amp; Video Downloader oldukca amaçlı ücretsiz video indiricisini, öykü koruyucuyu ve makara indiricisini edinin. Süper hızlı ve basit indirilen foto. Kısacası buna “anında indirici” de denir.

⭐ Hikayeyi ve Videoyu Yeniden Yayınla Hızlı, Kullanımı Kolay, 0 ÜCRETSİZ vaziyet koruyucu ⭐

Sosyal uygulamada videoları, resimleri, gönderileri indirmenin ve hikayeleri kaydetmenin doğrudan bir yolu yoktur ve ek olarak videoları ve hikayeleri tekrar yayınlama özelliği yoktur, ancak öykü koruyucu uygulamamız size 1 tıklamayla video indirme ve yeniden gönderme sunar. Hikayeler ve videolar toplumsal uygulamanın harika bir parçasıdır, şimdi herhangi bir videoyu ve hikayeyi indirin ve bu anında video indiriciyle paylaşın yada yeniden gönderin. Bu ücretsiz bir video indirme ve tekrar gönderme uygulamasıdır.

Video, Fotoğraf ve Hikayeleri Yeniden Yayınlayın

Bu, durumu, videoları ve hikayeleri yine yayınlamayı kolaylaştırır.

Video Downloader – Story Saver Apk Ücretsiz İndir

Hashtagleri kullanan repost uygulamasıyla hikayelerinizi ve videolarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Bu yeni video indiriciyi kurun ve Videoları ve hikayeleri indirin. Bu öykü koruyucu, durumu hızlı bir biçimde yeniden göndermenin en iyi yoludur.

Nasıl Yeniden Yayınlanır?

Sosyal uygulamayı aç
Resimlerin, hikayelerin ve videoların URLsini kopyalayın
Video Instant Story amp; Video Downloader uygulamasında geçmişe gidin ve Hashtagler ve altyazılarla tekrar paylaşın

Anında Öykü ve Video İndirici Uygulaması, hikayeleri, canlı videoları ve resimleri kaydettikten sonra kaydetmenin en rahat ve en müsait yoludur, hatta yeniden yayınlayabilirsiniz. Bu uygulama, fotoğrafları kolayca indirmenize destek sunar. Yeni bir Video koruyucu herkes için kullanması kolaydır.

Videolar, Fotoğraflar ve Hikayeler Nasıl İndirilir?

Hikaye koruyucu video indirme uygulamasını aç
Uygulamanın sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın.
Herhangi bir video, resim ve hikayeyi seçin, ardından bağlantıyı kopyalayın
Videoların ve hikayelerin bağlantısını video indirme uygulamasına yapıştırın

Fotoğraf Video İndiricisinin Özellikleri

Video indiriciyi indirmek parasızdır ve kullanımı kolaydır
Videoları, hikayeleri, gönderileri ve durumu doğrudan indirin ve kaydedin
ÜCRETSİZ konum koruyucu ile hikayeleri ve gönderileri kolayca kaydedin
Mobil galeride canlı videolar, fotoğraflar ve hikayeler kaydedin

Bu en iyi Anında Hikaye ve Video İndirici ile android mobil cihazlarınızda müddetsiz sayıda videoyu parasız indirin. Sosyal uygulamadan fotoğraf, hikaye, konum ve video indirmek talep eder misiniz? Video indirici mi arıyorsunuz? Bu hikaye indirici ve video koruyucu tam size gore. Bu süratli video indiriciyi indirin ve video ile hikayeyi mobil galerinize kaydedin.

Sorumluluk Reddi: –
Anında Öykü ve Video İndirici herhangi bir uygulamaya bağlı değildir.
Platformdaki Video, Fotoğraf, Öykü, Reels Video ve hatta Öne Çıkanların mülkiyeti, fikri iyelik hakları ve diğer tüm menfaatleri yayıncılarına yada sahiplerine aittir. Lütfen içinde ne olduğu indirmeden ve kullanmadan önce izin alın ve indirilen dosyaları kullanırken içeriğin kaynağını belirtin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları