Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp org vidogram messenger

Vidogram Yeni Apk 2022*

Vidogram, Telegram’ın resmi olmayan bir hizmet alıcısıdır! Vidogram,Telegram’ın Uygulama Programlama Arayüzü (UPA)’nü kullanması nedeniyle, size mesajlaşmada mümkün olan en iyi deneyimi sunabilir ve dünyanın her yerinden 200 Milyon’dan fazla kişiyle sohbet edebilmenizi sağlar.

Hızlı, Senkronize, Sınırsız, Güvenli, Güçlü, Güvenilir ve Özel mesajlaşma, Vidogramdan elde edebileceğiniz avantajlardan ancak bazılarıdır.

Telegram benzer biçimde popüler, süratli ve emin birmesajlaşma uygulamasının sunmuş olduğu en iyi özelliklerden biri de parasız ve yüksek kaliteli görüntülü arama özelliğidir. Vidogram sayesinde arkadaşlarınızla asla olmadığı kadar rahat ve yüksek kalitede görüntülü sohbetler edebilirsiniz.

Güvenlikten güvenli olmak istiyorsanız3 veri şifreleme standardı kullanan gizli söyleşi özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Size daha fazla kolaylık sağlaması için Vidogram, sohbetlerinizi türlerine göre filtreler ve filtrelenen sohbetlere ana sayfadaki alt sekmelerden ulaşabilirsiniz.

Vidogram Apk download

3’ten fazla Telegram hesabı ile giriş yapmak ister misiniz? 6 adede kadar Vidogram hesabı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Bir dakikadan daha kısa bir müddette Vidogram’ giriş yapabilir ve Vidogram’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen uygulamayı indirin ve gerçek mesajlaşma deneyimine “selam” deyin!

Daha zahmetsizce kullanmanız için Vidogram’ı geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca uygulamaya daha coşku verici ve kullanışlı özellikler eklemek için çalışmaya devam ediyoruz.

Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları