War Commander Rogue Assault ücretsiz Apk indir 2022

6.3.2

APK indir
3.7/5 Oylar: 189,185
Boyut
95M
Sürüm
6.3.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com kixeye wcm

War Commander Rogue Assault ücretsiz Apk indir 2022

Ordular, tanklar ve cenk gemileri dünyasında sürükleyici bir savaş strateji oyunu olan War Commander: Rogue Assault, çarpıcı ve tamamen 3 boyutlu bir cenk alanı deneyimi sunar. Ordunu gerçek zamanlı olarak komuta et ve bu Gerçek Zamanlı Strateji tank savaşı oyununda doğru taarruz stratejisiyle düşmanlarını fethet.

Savaş gemilerinizi ve tanklarınızı cenk alanında zafere taşımak için Savaş Bölgelerinin kontrolü amacıyla düşmanına karşı stratejik saldırılar yap. Bir Oyuncuya Karşı Oyuncu oldukca oyunculu Gerçek Zamanlı Strateji oyunu, demir gücü ittifakı kurman içi dünya müsabakalarına açıktır. Roket fırlat, tank savaşını yönet ve gerçek zamanlı olarak dünya savaşını kazanmak için hasım topraklarını kuşatmaya uğraş. Standart dışı bir harp komutanı olarak, hasımlarını bölmek ve fethetmek ve hava kuvvetlerinin yardımıyla bir savaş efsanesi oluşturmak sana kalmıştır.

3. Dünya Savaşından sonrasında hayatta kalan birkaç komutandan biri olarak üssünü savun, birimlerini özelleştir ve hayatta kalmak için düşmanlara saldır. Nükleer bombaların yardımıyla dünyanın kontrolünü kazanmak için savaşarak bu çevrimiçi askeri strateji oyununda en büyük savaşçı ol.

Rogue Assault; zırhlı araçlar, roket saldırıları ve hava kuvvetleri savaşlarıyla en gerçekçi askeri Gerçek Zamanlı Strateji oyunudur. Tankların, helikopterlerin ve piyadelerin direkt kontrolü ile, hasım topluluklarına doğru yol al ve savaş taktikleri ustası ol.

• Sürükleyici 3 boyutlu oldukca oyunculu askeri strateji oyunu
• Bireysel yada Oyuncuya Karşı Oyuncu Gerçek Zamanlı Strateji mücadelesi
• Savaş alanında reel zamanlı, bireysel ünite kontrolü (tank, savaş gemisi, ordu, askerler)
• Tüfekli er, ağır topçular ve gergedan tanklarına anında erişim
• Güçlü birliklere ve askeri güçlere erişim için düzen atla

Bir İmparatorluk Kur
Üssünü kur ve ordunu zafere taşı. Yeni müdafaa sistemlerini keşfet, hava kuvvetlerin için son teknoloji silahları araştır ve yoluna çıkan bütün düşmanları yok et

Stratejik Savaşlarda Mücadele
Roket fırlatma dahil yıkıcı saldırıları koordine etmek için neferler, hafif araçlar, tanklar ve uçaklar içinde uyum sağla. Düşmana saldırmak, asla bu realist Oyuncuya Karşı Oyuncu askeri oyununda olduğu benzer biçimde iyi hissettirmemişti. Bir standart dışı taarruz kuvvetinin komutanı olarak, dünya harbinde destansı savaşlarda savunur yada taarruz yaparsın. Oyuncuya karşı oyuncu tank savaşlarında egemenlik için mücadele et ve bu reel zamanlı strateji oyununda ustalaşmak için çağdaş harp stilini göster.

Kaleni Savun
Savaş gümbürtüsünden sağ kurtulmak için savunmanı özelleştir ve dünyanın son olarak kaynaklarını test et.

War Commander: Rogue Assault Apk Full

• Piyade: Her savaşta lüzumlu olan standart savaşçılar. İstisnai olarak oldukca yönlü ve çeşitli, taarruz yahut savunma için mükemmeldirler.
• Hava Kuvvetleri: Bir düşman üssüne gerçek zamanlı olarak sürpriz saldırılar başlatmak için mükemmeldir. Doğru uçak, oldukça aşağıdan ateş edemeyen yer birimlerine bakılırsa stratejik bir avantaj sağlayabilir.
• Tank: Gücünün bel kemiği. Büyük hasar üretimi ve savunma kabiliyetleri ile bu birimler herhangi bir salgın için haiz olunması zorunludur.

İnşa Zamanı Yok
Eski biçim bir orduyu toplamaya zamanın yok mu? Endişelenme. İnşa süreleri olmadan, reel zamanlı olarak savaş gümbürtüsüne girmeye hazır olacaksın.

Bir İttifaka Katıl
Müttefik askerlerle stratejik ittifaklar yap ve savaş alanındaki ölümcül saldırın için savaş taktikleri oluştur. Ya da canlı dünya sohbetindeki müttefik komutanlardan oluşan bir havuzdan öneri ara. Bir ittifaka katılanlar, savaşın yıktığı bu dünyada gelişmek için daha iyi hazırlanırlar.

Aylık oyun içi Etkinlikler
Aylık etkinliklerde askeri kahramanlığını gözler önüne ser. İttifak cenk liderliği tablolarında üst sıralara çıkmak için stratejik dünya çapındaki savaşlarda savaşım et.
Web sitesi: https://warcommander.Com/
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/RogueAssault/

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları