War Planet Online Gerçek Oyunu Modlu Apk İndir 2022

4.4.1

APK indir
3.9/5 Oylar: 97,452
Boyut
824M
Sürüm
4.4.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com gameloft android ANMP GloftW2HM

War Planet Online Gerçek Oyunu Modlu Apk İndir 2022

Ulus savunmasının belkemiğini oluşturacak bir üs inşa et; imparatorluk deviren baskın, harp ve işgal muharebelerinden sağ çık. Birlik, tank, helikopter ve başka çağdaş cenk silahları istifleyip WPOnun oldukça oyunculu MMO askeri klan oyununda ordunu reel bir dünya haritasında fetih seferine menfaat ve gezegene hükmet.

Gerçek zamanlı muharebeleri tek bir global strateji çatısı altında topla ve kabile halinde ayrı ayrı duran klanlar ile bir ittifak kurup neredeyse imparatorluk sayılacak millet devletleri işgal et. New York, Paris, Moskova ve Tokyo şeklinde büyük şehirleri de işgal et ki nüfuz kazanıp süper güç ol, böylece tüm dünyaya tesir edebilirsin.

War Planet Online: Oyun Özellikleri
Kapsamlı İşgal ve Gerçek Zamanlı Muharebe
War Planet Online oyuncuların reel zamanlı stratejiler yönetmesine ve kozlarını dev gibi bir reel dünya haritası üzerinde PvP muharebe ve çarpışmalarıyla paylaşmasına müsaade eden taktiğe dayalı bir askeri MMO oyunu.
Dünyanın dört bir yanından RTS oyuncularıyla canlandırırken talep eder onları kendi ittifakına üye yaparak ulus devletleri işgal ederken kabile gibi yardımlaş, talep eder bir imparatorluk şeklinde onları karşına al.
Bu oldukça oyunculu çağdaş cenk ortamında klanlarla, arkadaşlarınla ve düşmanlarınla Global Sohbette konuşabilir, gerçek zamanlı bir strateji oluşturabilirsin.

Kişiselleştirilmiş Yıkım ve Ulus İşgalleri
Gerçek zamanlı çevrimiçi oldukça oyunculu RTS cenk oyunu. Savaşa hazır bir ordu topla. Savunma ve üretim için üs binaları yaptır.
Muharebe esnasında ordunu yönetecek Komutanlar askere al ve baskınları yönetirken onlara arkanı yasla. Yeni güçlü beceri ve bonuslarla Komutanları kişiselleştir.

RTS Aksiyonu: Gerçek Zamanlı Savaşa Hükmet
Gerçek dünya haritasında ordunu istediğin yere çevrimiçi PvP ve PvE savaşa gönder. Baskın yaparken ittifakınla koordineli çalış, yardım al ve kabile düzenini maksimum güçle yık.
Evrilen bir harp, güncellemelerle gelen yeni birimler ve Komutan teçhizatları. Sezonluk etkinliklerde sürekli yenilenen Firarilere baskın yapmış olup onlarla cenk.

Dünyayı Yönet: Çok Oyunculu İttifaklar Oluştur
Dünya GM çatışmanın kalbidir! İnşasında tüm oyuncular yer alır…

War Planet Online:Gerçek Oyunu Apk download

Oyun stratejisini kökünden değiştirecek kararlar verebilen bir Dünya Başkanı veya İmparatorluk Diktatörü seç. Kendi Yörüngesel Komutanı şu demek oluyor ki feza istasyonunu kur, buradan bütün ittifak liderleri global haritada kuvvetli etkiler uyandırabilir.
Dünya GM büyürken, dünya değişirken tüm klanlar için yeni özelliklerin kilidini aç, öğrendiğin yeni stratejilerde ustalaş.
_____________________________________________
Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.Co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.Co/central

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.Co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.Co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.Co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.Co/GL_SNS_YT

Bu oyun uygulama içi sanal mamüller satın almanıza olanak sağlar. Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/conditions/

Gizlilik Politikası: https://www.Gameloft.Com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.Gameloft.Com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.Gameloft.Com/tr/eula

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları