WarUniverse Cosmos Çevrimiçi apk indir 2022

Güncellendi
28 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com spaiowenta waruniverse

WarUniverse Cosmos Çevrimiçi apk indir 2022

Uzay tehlike altında ve bir kahramana ihtiyacı var! Evrendeki en heyecan verici ve bağımlılık meydana getiren oyun Google Play indirilebilir hale geldi.

Uzay keşifleri ve kitlenin kolonileşmesi esnasında, üç kuvvetli lord kendi çıkarlarını kovaladı. Sayısız anlaşmazlıklar ve toprakların bölünmesi sürecinde, toplumu bugüne kadar çatışan üç ayrı gruba bölme lehinde bir karar alındı. İşte yeni evrenin tarihi böyle başladı. War Universe, ancak sen tüm bu gücü elinde bulundurabilirsin!

Savaşan üç gruptan birini seçin ve kendi sendikanızı kurarak evrenin kontrolünü ele geçirin.
Kendi grubunuzu kurun, bir klana liderlik edin ve sizinle aynı düşünceye sahip olabildiğince şahıs toplayın – ancak beraber zirveye ulaşabilirsiniz!
Tarafınız tarafınca test edilen yerleri, uzaylı ırkların devamlı tehdidine ve düşman grupların saldırılarına karşı koruyun. Zayıfları koruyun, güçlülerin arayışında olun ve onlara liderlik edin – bu dünya en güçlülerin ayaklarına kapanacak.

WarUniverse: Cosmos Çevrimiçi Apk Ücretsiz İndir

Her gemide iki farklı konfigürasyon var – her birini görevinize gore oluşturabilirsiniz! Örneğin: Savaşmak ve maksimum hız için birçok farklı parçadan bir karma ile donatabilirsiniz.
Kaderinin efendisi sensin! Her yeni görevde ve öldürmede tırmanarak evrimleşin. Uzaylı yaratıkları avlamaya çıkın veya hasım birliklerine karşı savaşın. Hey şeyin bir bedeli, her şeyin bir ödülü vardır! Seviye atladıkça, Evrenin hikayesinde ilerleyerek yeni harikalar keşfedin.

Neyi bekliyorsun pilot? Maceraya bugün katıl.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları