WhatsApp Business hileli Apk 2022

4.3/5 Oylar: 7,608,479

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com whatsapp w4b

WhatsApp Business hileli Apk 2022

Facebook’tan WhatsApp Business

WhatsApp Business, WhatsAppta ticari varlığa sahip olmanıza, müşterilerinizle daha bereketli yazışma kurmanıza ve işinizi büyütmenize destek sağlar.

İş ve şahsi telefon numaralarınız ayrıysa, aynı telefonda hem WhatsApp Business aynı zamanda WhatsApp Messenger yüklü olabilir ve bu tarz şeyleri farklı numaralarla kaydedebilirsiniz.

WhatsApp Messengerda bulunan özelliklere ek olarak, WhatsApp Business bunları içerir:

• İŞLETME PROFİLİ: İşletme müşterilerinizin web siteniz, konumunuz yada yazışma bilgileriniz gibi faydalı bilgileri bulmalarına destek olmak için bir profil oluşturun.

• İŞLETME MESAJ ARAÇLARI: Dışarıda olduğunuzu belirtmek için Dışarıda mesajları kullanarak veya müşterilerinizin gönderdikleri ilk mesaja sizi tanıtıcı Karşılama mesajı göndererek müşterilerinize daha süratli cevap verin.

• SABİT TELEFON NUMARASI DESTEĞİ: WhatsApp Businessı durağan hatlı bir telefon numarasıyla kullanabilir ve müşterileriniz size bu numaradan ileti gönderebilir. Doğrulama sırasındaki, kodu telefon görüşmesi üzerinden almak için “Beni ara” seçeneğini kullanın.

• HEM WHATSAPP MESSENGER’I HEM DE WHATSAPP BUSINESS’I KULLANIN: Aynı telefonda hem WhatsApp Business bununla beraber WhatsApp Messenger kullanabilirsiniz ama her bir uygulamanın kendine ilişik bir telefon numarası olması icap eder.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısından müşterilerinize daha bereketli cevap verebilirsiniz.

WhatsApp Business Apk Ücretsiz İndir

*Veri ücreti uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

Not: WhatsApp Sohbet yedeğini WhatsApp Messenger’dan WhatsApp Business’a indirdiğinizde bu yedeği WhatsApp Messenger’a tekrar geri yükleyemezsiniz. Geri dönmek dilerseniz WhatsApp Businessı kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki WhatsApp Messenger yedeklemesini bilgisayarınıza kopyalamanızı öneririz.

———————————————————
Sizden haber almak bizi her zaman sevinçli eder! Eğer bir öneriniz, sorunuz veya merak ettiğiniz konu var ise lütfen bize e-posta ile ulaşın:

smb@support.Whatsapp.Com

Veya bizi twitterda takip edin:

http://twitter.Com/WhatsApp
@WhatsApp
———————————————————

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları