WhatsApp Messenger Hileli full Apk 2022

3.9/5 Oylar: 157,557,934

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com whatsapp

WhatsApp Messenger Hileli full Apk 2022

Facebook’tan WhatsApp

WhatsApp Messenger, Android ve diğer zeki telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, aileniz ve arkadaşlarınıza bildiri alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE yada varsa Wi-Fi) kullanır. Mesaj, arama, resim, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın.

NEDEN WHATSAPP KULLANMALISINIZ?

• ÜCRETSİZ: WhatsApp, ailenize ve arkadaşlarınıza bildiri gönderebilmenizi ve onları arayabilmenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Bu sayede, gönderdiğiniz mesajlar ve yapmış olduğunuz aramalar için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilirsiniz.

* ÜCRETSİZ ARAMA: WhatsApp araması özelliğiyle ailenizi ve arkadaşlarınızı başka bir ülkede olsalar bile ücretsiz arayabilirsiniz.* WhatsApp aramaları telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalar yerine İnternet bağlantınızı kullanır. (Not: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun. 155 Polis İmdat ve öteki acil hizmet numaralarına WhatsApp vasıtasıyla ulaşılamamaktadır).

• GRUP SOHBETLERİ: Arkadaşlarınızla ve ailenizle rahatça iletişimde kalmak için grup sohbetlerini kullanabilirsiniz.

• WHATSAPP WEB: Bilgisayarınızın tarayıcısını kullanarak WhatsApp mesajları gönderebilir ve alabilirsiniz.

WhatsApp Messenger Apk Full indir

Dünyanın dört bir tarafındaki arkadaşlarınızla söyleşi edin, uluslararası SMS ücretlerinden kurtulun.*

• KULLANICI ADLARINA VE PIN KODLARINA HAYIR DEYİN: Bir adet daha kullanıcı ismi yada PIN kodu hatırlamanıza ne gerek var? Tıpkı SMS şeklinde WhatsApp da telefon numaranızı kullanır ve telefonunuzun rehberiyle sorunsuz bir halde entegre olur.

• OTURUMUNUZ HEP AÇIK: WhatsApp ile oturumunuz her zaman açıktır. Bu sayede hiçbir mesajı kaçırmazsınız. Artık oturumunuzun açık mı yoksa kapalı mı olduğunu düşünmenize gerek yok.

• KİŞİLERİNİZLE HIZLA İLETİŞİME GEÇİN: WhatsApp kullanan kişilerinizle süratli ve rahat bir halde iletişime geçebilmeniz için telefon rehberinizden faydalanıyoruz. Böylece zor akılda kalan kullanıcı adlarını eklemenize gerek kalmıyor.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırdığınızda veya telefonunuzu kapattığınızda WhatsApp, son mesajlarınızı uygulamayı kullandığınız bir sonraki sefere kadar saklar.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, şahıs bilgisi gönderip alın, özel arka planlar ve bildirim sesleri belirleyin, tek seferde birden oldukca kişiye toplu mesaj gönderin ve fazlaca daha fazlasını yapın!

*Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

———————————————————
Fikirleriniz bizim için oldukça mühim! Geri bildirimleriniz, sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen aşağıdaki adrese e-posta gönderin:

android-support@whatsapp.Com

yada bizi twitter’da takip edin:

http://twitter.Com/WhatsApp
@WhatsApp
———————————————————

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları