Words of Wonders Kelime Oyunu Yeni Apk 2022

3.5.2

APK indir
4.6/5 Oylar: 2,319,618
Boyut
167M
Sürüm
3.5.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com fugo wow

Words of Wonders Kelime Oyunu Yeni Apk 2022

Words of Wonders oyununa hoş geldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli saklı kalmış sırları ve görkemli şehirleri keşfedeceğiniz bu harika gezmece çapraz bulmaca (kare bulmaca) oyununda bütün oyuncuların kelimelik hazinesi ve yazım becerileri gelişecek.

WOW yaşamına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlamış olacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve kurmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz bütün kelimeler içinde rabıta kuracaksınız. Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak ister misiniz? Bazen, söz oyunu bağlantıları oluşturduğunuzda yanıt karşınızda duracağından çözümü derhal bulacaksınız. Ancak ara sıra de kelime hazinesi bağlantı oluşturacak kelimeleri eksik olacağından çözümü anlamak zorunda kalacaksınız. WOW çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, yazı yazma, öğrenme, tevhit ve mesele çözme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her zorluk, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler arasında rabıta kurun ve yeni bir ülkeye gezmece gezi edin! Hem laf oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme yoluyla geniş kelime hazinesi elde etmek hem de dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir yahut kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi kent çıkacak? Bu görkemli bulmaca oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! Bulmaca cümle!

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Harflerin arasında rabıta oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime biliyorsunuz ki? Alfabenizin sınırlarını zorlayın. Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu zorlu bulmacalar kelime dağarcığınızı, iyi mi birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi araştırma yapmış olup yapamadığınızı edecek.

GİZLİ SIRLARI BULUN

Sudoku gibi sayı oyunlarına benzeyen ancak sayılar yerine harflerin kelimeleri içeren bu bulmacası oyununu kelimeler bularak bilmece halletmek için lüzumlu becerileri bir arada kullanacaksınız. Sonraki seviyelere ilerlemek için söz oyunu kelime hazinesi konusunda uzmanlaşmanız gerekecek.

Words of Wonders: Kelime Oyunu apk oyun

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun keyfini çıkarın. Bilgi dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin arasında rabıta oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz icap eder. Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, bununla birlikte dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer olduğunu öğrenme yolunda oldukca ilerleyeceksiniz! Gizli bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu eğlenceli bulmacası oyunu klasik basit çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor hem de daha eğlenceli!

USTALAŞIN

Words Of Wonders (WOW) bulmacası oyununda sıkıntılı seviyelerle dolu harikaları keşfederken haiz olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. Parmağınızı kaldırmadan bütün harflerin arasında rabıta oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun!

ÇOK OYUNCULU OYUN

Arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceyi artırın. Tüm kelimeleri bulmak için 4 oyuncuya kadar kuvvetli bir ekip oluşturun yada her tahtada arkadaşlarınızla yarışın. Basit arayüz, fazlaca oyunculu oyunu bir saniye arasında başlatmanıza müsaade edecektir.

Basit ve güzel bulmacası oyun tasarımı ile oyun esnasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak oldukca muhtelif seviye ve bulmacaların tadını çıkarın!

Words Of Wonders, Wordz yapımcılarından eğitici bir kelime oyunudur. Çapraz bulmacası (kare bulmaca) serüven başlasın! Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları