World of Warships Blitz hileli Apk 2022

Güncellendi
29 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp net wargaming wows blitz

World of Warships Blitz hileli Apk 2022

Açık denizlerde reel zamanlı harp savaşlarına katılın, gemini komuta ederek sıkıntılı vedünya savaşı 2 realist savaşlarda düşmanlarını yok etmek için takım oluştur.

World of Warships Blitz, Wargaming tarafından sunulan ve World of Warships Blitzin PC için hazırlanan ödüllü online sürümüne dayanan, oynaması parasız bir MMO, aksiyon, deniz savaşı oyunudur. World of Warships Blitz, İkinci Dünya Savaşının deniz stratejisini ve PC sürümünün aksiyon dolu oynanışını, sürükleyici, acele ve süratli bir halde telefonlarda ve tabletlerde sunar.

Eğer savaş gemisi oyunlarını seviyorsan, bu aksiyon dolu, MMO deniz savaşı oyununa bir deniz filosu ile katıl. Aksiyon dolu 7 X 7 epik deniz savaşlarına hemen katıl, nerede olursa ol harp alanına gir ve düşman gemilerini batır! World of Warships Blitz savaş gemisi oyunlarının en son geldiği noktadır. Açık denizlerde yada bir koyda çevrimiçi ve çevrimdışı cenk, tarihten esinlenen gerçek donanma savaşlarına katıl, hakiki ve cenk gemileri ve deniz savaşları seni bekliyor!

– İkinci Dünya Savaşında kullanılan Zırhlı, Kruvazör, Muhrip ve Uçak Gemilerinden birinde ustalaş
– Japon, Amerikan, Sovyet veya Alman gemilerinden oluşan 90 eşi olmayan gemi sınıfı arasından seç ve okyanusların egemenliği için harp
– Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanuslarındaki gerçek yerlerden birindeki devasa savaş alanlarında düşmanlarını mağlup et.

World of Warships Blitz Apk Ücretsiz İndir

İkmaller, donanımlar, cenk geliştirmeleri ve yeni savaş gemileri al.
– Bir filo komutanı olarak başarıların için ödüller ve madalyalar al

Gerçekten oynaması parasız, aksiyon dolu, oldukca oyuncu bir harp oyunu. Zamanlayıcılar, enerji çubukları, yakıt yok; bu savaş oyununda istediğin kadar, istediğin vakit oyna.

İster solo savaşlarda, veya takım maçlarında; istersen de sıralamalı savaşlarda, seferlerde yada ortak savaşlarda da dünyanın dört bir yanından rastgele oyuncular karşı oyna, World of Warships Blitz en realist, tarihi, deniz savaşı tecrübesini, inanılmaz 3 Boyutlu aksiyonlarla sunar.

En realist çevrimiçi cenk gemisi oyununda yarışmaya hazır mısın? Filonu zafere ve görkeme hemen taşı!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları