Xbox Hileli Full Apk indir 2022

4.5/5 Oylar: 1,428,559

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com microsoft xboxone smartglass

Xbox Hileli Full Apk indir 2022

Yepyeni Xbox uygulaması, hareket halindeyken telefonunuzdan yada tabletinizden arkadaşlarınız, oyunlarınız ve konsolunuzla eğlenceye bağlanmanızı sağlar. Konsolunuzdaki oyun kliplerini ve ekran görüntülerini en sevdiğiniz oyun ve sosyal ağlarda kolayca paylaşın. Arkadaşlar ve partiler, konsolda veya bilgisayarda olsalar bile sizi sesli ve yazılı sohbetle takip eder. Yeni oyun davetleri, iletiler ve daha fazlası için bildirimler alın. Ayrıca, oyunları artık web üstünden doğrudan telefonunuzda konsolunuzdan oynayın. Ücretsiz Xbox uygulaması, nerede oynamak isterseniz isteyin, oyunda kalmanın en iyi yoludur.

• Yeni Xbox uygulamasını indirin ve arkadaşlarınıza ve oyunlara bağlı kalın
• Oyun kliplerini ve ekran görüntülerini en sevdiğiniz sosyal ağlarda kolayca paylaşın
• Konsolda veya bilgisayarda arkadaşlarınızla tümleşik sesli ve yazılı sohbeti kullanın
• İnternet üzerinden direkt telefonunuzda konsolunuzdan oyun oynayın*
• Yeni oyun davetleri, öbek sohbeti iletileri ve daha fazlası için bildirimler alın

*Desteklenen telefonlar yada tabletler (mobil veri ücretleri uygulanabilir) ve desteklenen oyunlarla, desteklenen Bluetooth denetleyicisi gerektirir. Xbox One yada Xbox Series X aleni yada Anında Açılma modunda olmalıdır. Xbox.Com/mobile-app adresinden daha çok malumat edinin. Çevrimiçi konsol fazlaca oyunculu (Xbox uzaktan oynatma yolu dahil) Xbox Game Pass Ultimate veya Xbox Live Gold gerektirir; üyelikler ayrı olarak satılır.

Xbox Apk download

Daha ilkin Microsoft Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş olduğunuzu onaylar. Microsoft Hizmet Sözleşmesi Xbox uygulamasının sürümünü kullanmanız için geçerlidir.

Microsoft’un Android’deki oyun uygulamalarına yönelik Hizmet Şartları için lütfen Microsoft’un EULA’sına bakın. Uygulamayı yükleyerek şu hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz: https://support.Xbox.Com/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/microsoft-software-license-terms-mobile-gaming

GERİ BİLDİRİM. Microsofta Xbox Uygulaması sürümü ile ilgili geri bildirimde bulunursanız, herhangi bir ücret istek etmeksizin, Microsofta geri bildiriminizi kullanma, paylaşma ve ticari amaçla kullanma hakkını da beraberinde vermiş olmuş olursunuz. Ayrıca, üçüncü kişilere de, bu kişilerin ürünlerinin, teknolojilerinin ve hizmetlerinin, geri bildiriminizi içeren Microsoft yazılımının yada hizmetinin belirli bölümlerini kullanması yada bunlarla arabirim oluşturması için gerekli patent haklarını da ücret talep etmeden vermiş olursunuz. Microsoftun yazılımları veya belgelerine dahil ettiğimizde Microsoft’un yazılımlarının veya belgelerinin üçüncü kişilere lisanslanmasını gerektirecek bir lisans anlaşmasına tabi olan geri bildirimler veremezsiniz. Bu haklar, kontrat sona erdikten sonrasında dahi geçerliliğini korur.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları