Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Yeni Apk 2022

1.2.13

APK indir
3.9/5 Oylar: 2,386
Boyut
56M
Sürüm
1.2.13
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com buntoo car racing games

Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Yeni Apk 2022

Araba yarışı oyunları bu ek size gerçek bir araba simülatörü size başka bir yarış oyunu benzer biçimde hissediyorum verebilir. Farklı yarış pistleri üzerinde inanılmaz hızlı sürüş deneyimi, reel araba sürüşü oyun deneyimini, öteki yarış simülatör oyunlarından daha çekici hale getirebilir. Bu yeni otomobil yarışı oyunu, en iyi araba oyunlarına benzeyen çoklu yarış pisti ortamlarında en yüksek hızda sürebileceğiniz farklı yarış arabalarına haizdir. Seçenekler spor sedan, vintage yarışçı, coupe ve süper spor arabalar arasında değişir. Çok oyunculu araba oyunları özelliklerine sahip bu yarış oyununda rakiplerinizle pistlerde yarışırken süratli sürüş kontrollerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sürüş yarışı esnasında, arabanızın normal otomobil sürüş oyunlarında görülmediği fazladan bir hız artışı sağlamak için nitro arabanızı kullanabilirsiniz. Yeni otomobil yarışı oyunu 2019 – hızlı sürüş oyunu, viraj, alt vites değiştirme ve yüksek süratli otomobil manevrası, yönlendirme altında ve üzerinde yönlendirme öğretecek yarış araba oyunları kategorisinde şaheser. Eğer iyi parça yarış oyunları zorlukları ile farklı yarış pistleri üstünde farklı süper otomobiller ile hız heyecanına sahip olmak istiyorsanız, o zaman bu oynamak icap eder yeni araba sürüş oyunu.

Bu yeni yarış otomobil oyununda yarış arabalarınızı yarış pisti ihtiyacına nazaran yükseltebilirsiniz. Pistte yarış yaparken, araba yarışlarında en iyi araba frenlemesi ile otomobilde sürüklenen, hızlı sürüş, güç kayması ve acil durum frenleri benzer biçimde değişik hızlı araba oyunları konseptleri ile karşılaşacaksınız. Bu yarış arabaları, en iyi otomobil oyunlarında hiç görülmemiş dinamik hız göstergesi ve realist süper otomobil kontrolleri ile birlikte, inanılmaz gerçek otomobil simülatörü ses ve efektlerine haizdir.

Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Apk Full

Bu araba sürüş simülatörü, havaalanı, çöl ve metropoller geçerken fazlaca süper otomobil yarışı pistleri çok eğlenceli. Farklı yarış pistlerinde yarışmak için kendi süper arabalarınızı özelleştirme, bu süper araba yarış simülatöründe yeniden yine yarışmaya devam etmenizi sağlar. Yüksek kaliteli hızlı yarış ile multiplayer ve çarşı modu ile en iyi otomobil oyunları.

Bu araba yarışı simülatörü, özellikle hızlı araba oyunlarında kauçuk yakmayı seven yarış araba sürücüsü için hususi olarak tasarlanmıştır. Hız yarışını seviyorsanız, araba yarışı oyunlarından zaman deneme modunun karışımını ve gerçek otomobil simülatör oyunlarından oldukca muhtelif süper ve hiper otomobilleri seveceksiniz. Daha önce denemediyseniz, yarış arabalarında süper otomobiller süren inanılmaz bir zamana haiz olacaksınız.

Yeni Araba Yarışı Oyunu 2019 – Hızlı Sürüş Oyunu Özellikleri:
– Araba sürüş simülatörü en iyi yüksek kaliteli süper yarış otomobilleri
– Çok oyunculu otomobil oyunları yarış modu ve tek yarış modu mevcut.
– Hızlı otomobil oyunlarından benzersiz süper arabalar özelleştirme modu
– Tüm yarış modlarında 3D realist grafikler ve dijital sesler.
– Daha önce asla oynamış şeklinde araba yarışları.
– Gerçekçi süper otomobiller Taşıma kontrolleri.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları