Yeşil Pil – Güç tasarrufu ücretsiz Apk indir 2022

Güncellendi
26 Nis 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com lexing greenbattery

Yeşil Pil – Güç tasarrufu ücretsiz Apk indir 2022

Tamamen ÜCRETSİZ olarak, Yeşil Pil telefonun gücünü korumak için en iyi seçimdir. Basit ve şık arayüzlerle, güç tasarrufu dönemi hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Uygulama Özeti

Doğru Güç Mevcut Zaman
Yeşil Batarya, telefonunuzda kalan doğru güç durumunu ve kullanılabilir tarihi gösterir, böylece nasıl en iyi şekilde yararlanacağınızı bilirsiniz.

Güç Tasarrufu İçin Bir Dokunma
Tek bir dokunuşla, hangi uygulamaların telefonun aşırı tüketildiğini ve güç tasarrufu için kapalı olması icap ettiğini öğrenebilirsiniz. Daha uzun bekleme süresi için monitör parlaklığı, monitör vakit aşımı ve Bluetooth vb. Sistem ayarlarını da optimize edebilirsiniz.

Gelişmiş Güç Tasarrufu
Bu özellik, arka plan durdurma uygulamalarını tamamen zorlamanıza ve otomatik olarak yeniden başlatılmasını engellemenize izin verir.

Yeşil Pil – Güç tasarrufu Apk download

Örneğin, WiFi açma / kapama, ekran vakit aşımı vb.

Akü Koruması
Telefonunuz prize takılıyken, yeşil batarya bütün şarj işlemini izleyebilir ve her bir şarj cümlesinde ayar yapabilir, böylece bataryanız her zaman sağlıklı bir durumda kalır ve oldukça daha uzun süre dayanır.

Güç tüketen aşama
Güç tüketimi uygulamalarını izler ve gösterir, böylece hangi uygulamaların kapanacağını seçebilir ve telefonunuzun güç tüketimini tam olarak kontrol altına alabilirsiniz.

Hafıza Temizliği ve Artışı
Telefonunuzu güçlendirmek için lüzumsuz uygulamaları kapatır.

Yeşil pil ile, çevrimiçi eğlence zamanınız oldukça daha uzun olacak ve telefonunuz tamamen ÜCRETSİZ olarak daha uzun yaşayacak! Meyve suyunuzu Yeşil Pil ile koruyun!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları