YouTube Kids for Android TV Hileli Full Apk indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com google android youtube tvkids

YouTube Kids for Android TV Hileli Full Apk indir 2022

Çocuklara hususi hazırlanan bir video uygulaması
Çocuklara özel bir ortam taktim etmek amacıyla tasarlanan YouTube Kids, evlatların kendi başlarına ve eğlenerek yeni içerikler ve coşku verici alaka alanları keşfetmelerine destek sağlar. Ayrıca ebeveynler ile bakıcıların bu süreçte onlara rehberlik etmesini de kolaylaştırır. Youtube.Com/kids adresinden daha çok malumat edinin.

Çocuklar için daha güvenilir bir web deneyimi
YouTube Kidsin ailelere uygun videolardan oluşan bir ortam olarak kalması için yoğun gayret harcıyoruz. Mühendislik ekiplerimiz tarafınca geliştirilen otomatik filtrelerden, gerçek kişiler tarafınca yapılan araştırmalardan ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanarak minik yaşlarındaki kullanıcılarımızın internet ortamındaki güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bununla beraber, hiçbir sistemin kusursuz olmayacağını biliyoruz. Ara sıra uygulamaya denetimleri atlatabilen uygunsuz videolar yüklenebildiğinden, güvenlik önlemlerimizi geliştirme ve ebeveynlerin aile bireyleri için doğru deneyimi sunmasına yardımcı olacak daha fazla özellik ekleme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. YouTube Kidsi TVnizde kullanırken aramayı etkinleştirerek yada dönem dışı bırakarak ailenizin deneyimini de özelleştirebilirsiniz. Ayrıca quot;Tekrar İzlequot; özelliğiyle çocuğunuzun izleme geçmişini test edebilirsiniz.

Bireysel profillerle çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
Mobil uygulamamızda çocuğunuz şeklinde eşsiz deneyimler oluşturun ve bu tarz şeyleri TVnizde veya internette kullanın. Öncelikle iOS App Store ya da Google Play Storedan mobil cihazınıza yada tabletinize YouTube Kids uygulamasını indirin, ardından profil kurmak için giriş yapın. Her profilin izleme tercihleri, video önerileri ve ayarları kendine özeldir.

YouTube Kids for Android TV Apk download

quot;Yalnızca Onaylı İçerikquot;i seçerseniz çocuğunuzun izlemesine onaylama verdiğiniz videoları, kanalları ve/veya koleksiyonları kendiniz seçebilirsiniz. Bu modda video arama özelliği kullanılamaz. Onaylı videolar en önce mobil cihazınızda yada tabletinizde seçilmelidir. Seçtiğiniz videoları, YouTube Kidsin olduğu tüm cihazlarınızda görebilirsiniz.

Çocukların değişik ilgi alanlarına hitap eden her türden video
Kitaplığımız, ailelere uygun çeşitli konulardaki videolardan kaynaklanır. Bu videolar
çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirir. Çocuklarınız bu kitaplıkta en sevdikleri programlar ile şarkılardan yanardağ maketi (hatta oyun hamur harcını) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi ve daha fazlasını bulabilir.

Diğer önemli bilgiler
Ebeveyn ayarları, çocuğunuza en iyi deneyimi sunabilmemiz için gereklidir.
Çocuğunuz, YouTube içerik üreticilerinin ticari içerikli videolarıyla da karşılaşabilir sadece bu videolar ücretli reklam niteliğinde değildir. Family Link ile yönetilen Google Hesaplarının Gizlilik Bildirimi’nde, çocuğunuzun YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile kullanımı niteliğinde geçerli olan gizlilik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Çocuğunuz YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile oturum açmadan kullandığında YouTube Kids Gizlilik Bildirimi geçerli olur.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları