YouTube Kids ücretsiz Apk indir 2022

4.2/5 Oylar: 1,986,247

Bu uygulamayı bildir

Tanım

nblg stp com google android apps youtube kids

YouTube Kids ücretsiz Apk indir 2022

Çocuklara hususi hazırlanan bir video uygulaması
Çocuklara hususi bir ortam taktim etmek amacıyla tasarlanan YouTube Kids, çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirmeye yönelik çeşitli konularda videolardan oluşan bir edinim sunar. Ebeveynler ile bakıcıların da bu süreçte çocuklara rehberlik etmesini kolaylaştırır. Youtube.Com/kids adresinden daha çok malumat edinin.

Çocuklar için daha güvenilir bir internet deneyimi
YouTube Kidsin ailelere müsait videolardan oluşan bir ortam olarak kalması için yoğun çaba harcıyoruz. Mühendislik ekiplerimiz tarafınca geliştirilen otomatik filtrelerden, gerçek kişilerce tarafınca yapılan araştırmalardan ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanarak küçük yaşlarındaki kullanıcılarımızın web ortamındaki güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bununla beraber, hiç bir sistemin kusursuz olamayacağını biliyoruz. Ara sıra uygulamaya denetimleri atlatabilen uygunsuz videolar yüklenebildiğinden, güvenlik önlemlerimizi geliştirme ve ebeveynlerin aile bireyleri için doğru deneyimi sunmasına destek olacak daha çok hususiyet ekleme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ebeveyn Denetimleri ile çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
Ekran başında kalma süresini sınırlayın: Video izlemeye ayırabilecekleri süreyi sınırlandırarak çocuklarınızı monitör başından kalkıp hareketli aktivitelerde bulunmaya teşvik edin.
Çocuklarınızın neleri izlediğini takip edin: Tekrar İzleyin sayfasını ziyaret ederek çocuklarınızın izlediği içeriklerden ve keşfettiği yeni alaka alanlarından her vakit haberdar olabilirsiniz.
Engelleme: Beğenmediğiniz bir video mu var? Tekrar karşılaşmamak için videoyu veya kanalın tamamını engelleyebilirsiniz.
İşaretleme: Gerektiğinde videoları işaretleyerek bizi uygunsuz içeriklere karşı uyarabilir ve videoların ekiplerimizce incelenmesini sağlayabilirsiniz. İşaretlenen videolar haftanın yedi günü, günün 24 saati incelenir.

Çocuklarınıza hususi bireysel deneyimler oluşturun
Her birinin kendine özgü izleme tercihleri, video önerileri ve ayarları bulunan sekiz değişik çocuk profili oluşturabilirsiniz.

YouTube Kids apk oyun

Çocuğunuzun izlemesini onayladığınız videoları, kanalları ve/veya koleksiyonları kendiniz kura çekmek istiyorsanız quot;Yalnızca Onaylı İçerikquot; modunu tercih edin. Bu modda çocuklar video arayamaz.Quot;Okul Öncesiquot; Modunda, yaratıcılığı, oyun oynamayı ve keşfetmeyi teşvik etme amacıyla seçilen videolar sunulur. Quot;Küçükquot; Modu, 5-8 yaş arası ufaklıklara şarkı, çizgi film ve el işi şeklinde çeşitli konulardaki içeriklere erişerek ilgi alanlarını keşfetme olanağı sunar. Quot;Büyükquot; Modunda ise 9 yaş ve üstü çocuklar, hedef kitlesi çocuklar olan popüler müzik ve oyun videoları gibi diğer içerikleri arayıp keşfedebilir.

Çocukların değişik alaka alanlarına hitap eden her türden video
Kitaplığımız, ailelere müsait çeşitli konulardaki videolardan doğar. Bu videolar çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirir. Çocuklarınız en sevdikleri programlar ile şarkılardan, yanardağ maketi (ve hatta oyun hamuru) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi ve daha fazlasını burada bulabilir.

Diğer mühim bilgiler:
Ebeveyn ayarları, çocuğunuza en iyi deneyimi sunabilmemiz için gereklidir.
Çocuğunuz, YouTube içerik üreticilerinin ticari içerikli videolarıyla da karşılaşabilir ancak bu videolar ücretli reklam niteliğinde değildir. Family Link ile yönetilen Google Hesaplarının Gizlilik Bildirimi’nde, çocuğunuzun YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile kullanması durumunda yararlandığımız gizlilik uygulamaları açıklanmaktadır. Çocuğunuz YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile oturum açmadan kullandığında YouTube Kids Gizlilik Bildirimi geçerli olur.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları