Zula Mobile 3D Online FPS Modlu Apk İndir 2022

0.25.0

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 139,458
Sürüm
0.25.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
85M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com LokumGames ZulaMobile

Zula Mobile 3D Online FPS Modlu Apk İndir 2022

Zula Mobile, ücretsiz, 3 boyutlu, fazlaca oyunculu (multiplayer), yüksek grafikli ve 0 Türk yapımı FPS mobil oyundur!

Zula Mobile’ın yüksek çözünürlüğe sahip görsel yapısı, aksiyon dolu içeriğiyle savaşı iliklerine kadar hissetmeye, taktiklerini geliştirmeye, birbirinden iddialı modlarında oyunculuğunla rakiplerine korku salmaya hazır mısın?

Zula Mobile: Online FPS’in espora uygun tasarlanmış yapısı ile eğlenecek istersen ustalaşmış esporcu olabileceksin!

Zula Mobile içerikleriyle vazgeçilmezin olacak, asla çıkmak istemeyeceksin!

ZULA MOBILE BATTLE PASS
Zula Mobile 3D Online FPS oynadıkça kazandırıyor! 2-3 ayda bir değişen sezonlarda olabildiğince çok maç yap sezona hususi tasarlanmış silah ve eşyalar kazan! Üstelik günlük ve sezonluk kontratları yerine getir, envanterini genişletme şansını yükselt!

Yerine getirdiğin vazife ve kontratlarla sezona özel tasarlanmış silahlar, karakterler, eklentiler ve desenlere haiz kartlar kazan! Savaş arenasında farkını ortaya çıkar, rakiplerini alt et!

SİLAHLAR
0 yerli Zula Mobile oyna, zaferler kazan bütün silahları aç! Üstelik, awp gibi sniper tüfek dahil açtığın bütün silahlar sınırsız senin olsun!

MODİFİKASYON VE ÖZELLEŞTİRME
0 bedava Zula Mobile’da 8000’in üzerinde silah eklentisi, tabanca deseni ve aksesuar var! İstediğin şeklinde ekipmanlarını özelleştir!

KARAKTERLER
Birbirinden güçlü 20 karakter, Zula ve Gladyo olmak üzere 2 değişik takım Zula Mobile’da! Takımını seç, karakterini keşfet ve cenk alanının tozunu artır!

TAKAS SİSTEMİ
Ücretsiz FPS (Aksiyon) mobil oyunlarda içinde bulabileceğin en iyi takas sistemi Zula Mobile’da! Biriken kullanmadığın kartları Normal Takas Sistemi yahut Geliştirilmiş Takas Sistemi ile değiştir, yeni kartlar edin, hayalini kurduğun envantere haiz ol!

KONTROLLER
Zula Mobile 3D Online FPS tamamen seni düşünerek yapılmış oldu! İstediğin tuşun yerini değiştir, kontrollerini tercih ettiğin benzer biçimde ayarla, kendi efsaneni yarat!

ARKADAŞLAR
Arkadaşların Zula Mobile’da sen neredesin? Hemen, Zula Mobile profilini oluştur, Facebook hesabınla eşleştir, dostlarını ekle, beraber hem oyun keyfini bununla beraber zaferlerin tadını çıkarın! QR kodunu paylaşarak sosyal ağını genişletebileceğini de unutma!

SIRALAMALAR
Zula Mobile 3D Online FPS en iyileri her zaman ödüllendirir. Lig listesinde yüksel ve her Zula Pass sezonunun sonunda ödülleri kap! Her maç sonu güncellenen Sezon ve XP sıralama sistemiyle de hem gelişimini takip edebilir, aynı zamanda diğer oyuncularla rekabete girebilirsin!

Zula Mobile: 0 yerli, ulusal, parasız online FPS oyunu. Taktiğini geliştir, reflekslerini güçlendir, bilgini konuştur, savaş ve kazan!

Zula Mobile’ı hemen indir, gerçek aksiyonu keşfet!

Facebook: https://mobile.Twitter.Com/ZulaMobileGame
Twitter: https://mobile.Twitter.

Zula Mobile: 3D Online FPS Apk Ücretsiz İndir

Instagram.Com/zulamobilegame
Discord: https://discord.Gg/VMD29G9

Yardıma mı ihtiyacın var? Bize contact-mobile@lokumgames.Com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları